DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ

2019 Yılında Gerçekleştirilen Danışmanlık Faaliyetleri
SIRA NODANIŞMANLIK FAALİYETİNİN KONUSUAÇIKLAMA
1Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.20.02.2019 tarihinde raporlandı.
2018 Yılında Gerçekleşen Danışmanlık Faaliyetleri
SIRA NODANIŞMANLIK FAALİYETİNİN KONUSUAÇIKLAMA
1Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.20.04.2018 tarihinde raporlandı.
2Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Bayburt Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı üç kuruluşun yapmış olduğu ihaleler) işlemlerin değerlendirilmesi.24.04.2018 tarihinde raporlandı.
3Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.26.04.2018 tarihinde raporlandı.
4Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; ( İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu ihale) işlemlerin değerlendirilmesi02.05.2018 tarihinde raporlandı.
5Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; ( Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.08.05.2018 tarihinde raporlandı.
6Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; ( Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.31.05.2018 tarihinde raporlandı.
7Ön Mali Kontorole Tabi Tutulan İhalelerle İlgili: ( Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.22.10.2018 tarihinde raporlandı.
8Ön Mali Kontorole Tabi Tutulan İhalelerle İlgili: ( Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.23.10.2018 tarihinde raporlandı.
9Ön Malİ Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili ; (Ankara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.24.12.2018 tarihinde raporlandı.
10Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezinin İç Kontrol Süreci15.11.2018 tarihinde raporlandı.
2017 Yılında Gerçekleşen Danışmanlık Faaliyetleri
SIRA NODANIŞMANLIK FAALİYETİNİN KONUSUAÇIKLAMA
1Vatandaşa Doğrudan Sunulan Hizmetlere İlişkin Hizmet Sunum Sürelerinin Belirlenmesi14.04.2017 tarihinde raporlandı.
2Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale ve Konya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.10.02.2017 tarihinde raporlandı.
3Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Amasya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.24.02.2017 tarihinde raporlandı.
4Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.28.02.2017 tarihinde raporlandı.
5Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.10.03.2017 tarihinde raporlandı.
6Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.14.03.2017 tarihinde raporlandı.
7Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.15.03.2017 tarihinde raporlandı.
8Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.12.04.2017 tarihinde raporlandı.
9Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.28.04.2017 tarihinde raporlandı.
10Kadına Yönelik Hizmet Kuruluşlarının İhtisaslaştırılması.28.04.2017 tarihinde raporlandı.
2016 Yılında Gerçekleşen Danışmanlık Faaliyetleri
SIRA NODANIŞMANLIK FAALİYETİNİN KONUSUAÇIKLAMA
1Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Bakanlığımıza bağlı bir Genel Müdürlüğün yapmış olduğu bir ihale, Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.21.01.2016 tarihinde raporlandı.
2Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.22.01.2016 tarihinde raporlandı.
3Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı iki kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.26.01.2016 tarihinde raporlandı.
4Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun bir ihale, Karaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.26.02.2016 tarihinde raporlandı.
5Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı iki kuruluşun yapmış olduğu iki ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.31.03.2016 tarihinde raporlandı.
6Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.24.05.2016 tarihinde raporlandı.
7Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Eskişehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.21.06.2016 tarihinde raporlandı.
8Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Amasya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.30.06.2016 tarihinde raporlandı.
9Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.23.08.2016 tarihinde raporlandı.
10Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili; (Mardin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.29.08.2016 tarihinde raporlandı.
2015 Yılında Gerçekleşen Danışmanlık Faaliyetleri
SIRA NODANIŞMANLIK FAALİYETİNİN KONUSUAÇIKLAMA
1Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Gümüşhane Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.16.02.2015 tarihinde raporlandı.
2Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl üdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Md.lüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı iki kuruluşun yapmış olduğu iki ihale, Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.27.02.2016 tarihinde raporlandı.
3Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirilmesi.10.05.2016 tarihinde raporlandı.
4Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.03.07.2016 tarihinde raporlandı.
5Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.20.07.2016 tarihinde raporlandı.
6Bakanlık Organizasyon Yapısının Değerlendirilmesi ve Reorganizasyon.29.07.2015 tarihinde raporlandı.
7Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.21.08.2015 tarihinde raporlandı.
8Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerinin değerlendirilmesi.19.10.2015 tarihinde raporlandı.
9Bakanlığımız İç Kontrol Uygulamaları ve İzleme.26.01.2016 tarihinde raporlandı.
2014 Yılında Gerçekleşen Danışmanlık Faaliyetleri
SIRA NODANIŞMANLIK FAALİYETİNİN KONUSUAÇIKLAMA
1Sosyal Hizmet Merkezlerinin Değerlendirilmesi22.08.2014 tarihinde raporlandı.
2Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun bir ihale, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış bir ihale, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun bir ihale, Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı iki kuruluşun yapmış olduğu üç ihale, Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış bir ihale, Konya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Isparta Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirimesi.26.08.2014 tarihinde raporlandı.
3Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale, Bakanlığımız bir Genel Müdürlüğün yapmış olduğu bir ihale, Ankara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun bir ihale, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı bir kuruluşun yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirimesi.05.09.2014 tarihinde raporlandı.
4Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Bakanlığımız bir Genel Müdürlüğün yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirimesi.16.10.2014 tarihinde raporlandı.
5Ön Mali Kontrole tabi tutulan ihalelerle ilgili: (Bakanlığımız bir Genel Müdürlüğün yapmış olduğu bir ihale) işlemlerin değerlendirimesi.13.11.2014 tarihinde raporlandı.
6Çoçuk Kuruluşları İçin Öz Değerlendirme Sistemi.02.02.2015 tarihinde raporlandı.